“iPhone 15 Pro’ya 2023’te Death Stranding Director’s Cut Geliyor!”

Apple ve Kojima Productions, “Death Stranding Director’s Cut” oyununun iPhone 15 Pro’ya geleceğini duyurdu. Oyun, bu yılın ilerleyen dönemlerinde akıllı telefon için piyasaya sürülecek. Yeni video ile Apple tarafından tanıtılan iPhone 15 Pro’da, oyunun çalıştığı görüntülendi.

Her iki şirket de limandaki performans veya oyunun grafik seçeneklerinin nasıl değiştirileceği gibi daha fazla ayrıntıyı açıklamasa da, “Death Stranding Director’s Cut”un iPhone’a gelmesi, en yeni amiral gemisi olan iPhone’da bulunan yeni bir A17 Pro çipten kaynaklanıyor. Çip, AMD’nin FSR ve Nvidia’nın DLSS’sine benzer şekilde yeni bir yükseltme özelliği ile birlikte, hatta izlemeye olanak sağlayan yeni özelliklere sahip.

Apple ayrıca “Assassin’s Creed Mirage”ın da iPhone 15 Pro’ya geleceğini duyurdu. Ancak oyunun çıkışı, Ubisoft’un 2023 başı için bir yayın penceresi belirtmesine rağmen hala biraz uzakta.

“Death Stranding Director’s Cut”un iPhone için duyurulan videosunda, oyunun bu yılın sonunda piyasaya sürüleceği açıklandı. İşte bu kadar!

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com