Marvel’s Spider-Man 2 – Yeni Detaylar ve İlk İzlenimler 15 Eylül’de Geliyor

marvel's spider-man 2

Marvel’s Spider-Man 2 çıkışına bir buçuk aydan az bir süre kalmış durumda ve Insomniac ve Sony son aylarda oyunun oldukça fazla gösterimini yapmıştı. Fakat çıkışı artık yakın olan oyuna dair daha fazla yeni detay paylaşılmak için büyük bir ilgi var. Ve gerçekten de daha fazla yeni detaylar yakında paylaşılacak.

Insomniac Games, medyayı ve içerik oluşturucularını Marvel’s Spider-Man 2‘yi Los Angeles’ta yapılan bir ön izleme etkinliğinde oynamaya davet ettiğini doğruladı. Bu da, çok sayıda mecra ve içerik oluşturucuda elden deneme ve izlenimlerin bu hafta sonu, 15 Eylül Cuma günü, 08.00 PT’de yayınlanabileceği anlamına geliyor. Yeni oyun içi detaylar ve görüntülerin de çıkacağı kesin.

Önümüzdeki haftalarda bir State of Play gösterimi de bekleyip beklemeyeceğimiz henüz belli olmasa da, bu ön izleme etkinlikleri sayesinde bu oyun hakkında çıkışından önce daha kapsamlı bir bakış açısı elde edeceğiz en azından.

Marvel’s Spider-Man 2, PS5 için 20 Ekim’de piyasaya sürülecek.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com