Mortal Kombat 1 Reiko Oynanışıyla İlk Bakış, Shang Tsung’un ‘Uzaylı’ Fatalitysi Gözler Önüne Seriliyor

Mortal Kombat 1 lansman fragmanı, Reiko ve Shang Tsung oynanış fragmanı olarak iki tane uygun derecede korkunç ölümü ortaya koyuyor.

Shang Tsung’un vurucu ölüm hamlesini de görüyoruz (aşağıdaki resim slayt gösterisinde gösterilen). Bu ölüm, kötü büyücünün talihsiz rakibinin göğsündeki bir yarası açmasını, deli bir karışımı deliğe dökmesini ve sonra şeytani bir korkuyla saldırgan bir ısırık yapmasını gösteriyor. Hayranların Shang Tsung’un büyük bitirişini ‘yabancı ölüm’ olarak adlandırdığını görebilirsiniz.

Trailer aynı zamanda General Shao’nun ikinci komutanı Reiko’nun oynanışını da sergiliyor. Reiko’nun eşit derecede korkunç kırılgan vuruşunda, vahşi savaşçı rakibinin göğsüne doğru bir mızrak fırlatır, ikiye böler, sonra geri kalanını kafatasından geçirir.

Diğer yandan, geliştirici NetherRealm, Mortal Kombat 1’in erişilebilirlik seçeneklerini açıkladı; bunlar, oyun içi olaylar için zamanında, bağlamsal olarak çalan ses tanımlamaları ve ipuçları içerir.

Mortal Kombat 1, Premium Edition’dan erken erişime sahip olanlar için 14 Eylül’de, diğer herkes için 19 Eylül’de piyasaya sürülüyor. Serinin önceki oyunları gibi, Mortal Kombat 1’in Shang Tsung’u bir ön sipariş bonusu.

Daha fazla bilgi için, serinin deneyimli karakteri Nitara’nın kadroya katıldığı (ve oyuncu Megan Fox’un seslendirdiği) açıklanmıştır, ayrıca geçen ay gamescom’da geliştirme şefi Ed Boon ile yapılan röportaja ve klasik Mortal Monday TV reklamına saygı duruşu niteliğindeki canlı aksiyon fragmanına göz atabilirsiniz.

Wesley IGN için İngiltere Haber Editörüdür. Twitter’da @wyp100 adresinde bulabilirsiniz. Wesley’ye wesley_yinpoole@ign.com adresinden veya gizlice wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com