PS Plus Eylül Oyunları: RPG’ler ve Shooter’larla Dolu Harika Bir Seçki

Eylül ayı PlayStation Plus aboneleri için yeni bir oyun serisi ile yaklaşıyor. Geçtiğimiz ayın çeşitli PS Plus tekliflerine uygun bir şekilde, Eylül’ün listesinde rol yapma oyunları, birinci şahıs nişancılar ve hikaye odaklı oyunlar yer alacak.

İlk olarak, Square Enix’in kült klasik 2010 aksiyon-rol yapma oyunu Nier: Gestalt’ın 2021 yeniden yapımı olan Nier: Replicant ver.1.22474487139 sıradaki oyun. Yoko Taro’nun daha sonraki büyük hiti Nier: Automata’ya bir öncül olan bu oyun, birçok döneme, dönüşe ve çoklu sona sahip olduğu için özetlemesi zor. Tek bilmeniz gereken isimsiz bir kahraman olarak oynadığınız oyunda, kardeşi kaçırılan Diğer Dünya canavarlarına karşı savaşan bir protagonist ve onun dışlanmış partisi yer alıyor. Oyunda anime-esk silahlar ve daha da (biraz tıknaz) anime ilhamlı dövüşler bulunuyor ve müziği de kesinlikle harika.

Eylül ayında büyük bir oyun olan 13 Sentinels: Aegis Rim de PlayStation Plus için sunulacak. Vanillaware tarafından geliştirilen 13 Sentinels, bir grup lise öğrencisinin dev mechs çağırdığı, bilim kurgu ve zaman yolculuğu temalı bir hikayeyi anlatıyor. Oyun, bir taktiksel kule savunma oyunu ile sevilesi arka plan sanatı olan 2D yana kaydırmalı bir macera oyununun karışımı gibi oynanışa sahip. Eğer bu sizin için yeterli bir tanıtım ise, oyunun beyninizi döndürecek bir sürü şaşırtıcı twist içerdiğini söylemekte fayda var.

İşte Eylül ayında PS Plus’a katılacak diğer oyunlar:

– Sid Meier’s Civilization VI
– Star Ocean The Divine Force
– Sniper Ghost Warrior Contracts 2
– Odin Sphere Leifthrasir
– Unpacking
– Planet Coaster: Console Edition
– This War of Mine: Final Cut
– Cloudpunk
– Contra: Rogue Corps
– Tails Noir
– Call of the Sea
– West of Dead
– Star Ocean: Integrity and Faithlessness
– PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls

Ve PlayStation Premium üyeleri için ekstra oyunlar (çoğunlukla daha fazla Star Ocean):

– Star Ocean First Departure R
– Star Ocean: Till the End of Time
– Star Ocean: The Last Hope – 4K & FHD Remaster
– Dragon’s Crown Pro

Hepsi bir arada oldukça güçlü bir ay gibi görünüyor.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com