“Teal Maske Şimdi Satışta!” (31 karakter)

Game Freak’ın Pokemon Scarlet ve Violet için ilk ücretli DLC’si, Area Zero’nun Gizli Hazinesi Part 1: The Teal Mask şimdi mevcut. Snivy, Squirtle, Mudkip, Totodile ve Treecko gibi öncelikle eski nesillerden birkaç yeni Pokemon ekliyor. DLC’nin hikayesini ve konusunu daha iyi anlamak için aşağıdaki genel bakış fragmanına göz atın.

Oyuncular bir okul gezisi için Kitakami’ye gidecek ve bir festivalin devam ettiğini fark edecekler. Ancak çeşitli halk hikayeleri var ve oyuncular kısa süre içinde Ogerpon adlı yeni bir Efsanevi Pokemon ile karşılaşıyorlar. Ayrıca Sadık Üç – Okidogi, Munkidori ve Fezandipiti de bulunuyor. Yeni görevi ana oyunun Hazine Avı ile birlikte oynayabilirsiniz.

Hikaye, Blueberry Akademisi’nde değişim öğrencisi olan oyuncuların kış mevsiminde The Hidden Treasure of Area Zero Part 2: The Indigo Disk ile devam ediyor. Terrarium’u ve dört yapay biyomunu keşfederek Blueberry Ligi’nin Elite Four üyelerine meydan okuyorsunuz.

The Indigo Disk ile ilgili daha fazla ayrıntı için takipte kalın ve bu arada The Teal Mask için yama notlarına göz atın.

Ver. 2.0.1 (12 Eylül 2023 tarihinde yayınlandı)

– Pokemon Scarlet veya Pokemon Violet için The Hidden Treasure of Area Zero Part 1: The Teal Mask’ın çıkışı.
– Area Zero’nun Gizli Hazinesi’ni satın alan eğitmenler artık Part 1: The Teal Mask’da maceraların keyfini çıkarabilirler. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Eklenen yeni özellikler:

– Sahadayken her zaman kuzey yönünde olan mini haritayı kilitleyebileceksiniz. Bunun için harita uygulamasını açıkken sağ analog çubuğunu iki kez basarak Uygulama ve mini haritaların kilidini açma özelliğini seçebilirsiniz.
– Kamera ayarları, Seçenekler menüsüne eklendi. Bu ayarlar, sahada kamera çalışırken nasıl çalıştırılacağını ayarlamanıza olanak sağlar.
– Sahada sizi takip eden bir Pokemon’a dur demek için sol analog çubuğunu kullanarak bir sinyal verebilirsiniz.
– Kamera uygulamasında A düğmesine basarak fotoğraf çekebilirsiniz.
– Kamera uygulaması açıkken ZL veya ZR düğmesine basarak müzik çalabilirsiniz. Sahada sizinle birlikte olan Pokemon’lar ve etraftaki insanlar müziğe tepki verebilir.
– Birleşim Çemberi’ni kullanırken, o oturumda kamerayla çektiğiniz fotoğrafları oynadığınız arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
– TM Makinelerinde, Pokémon’larınızın öğrenebileceği hareketleri filtrelemek için bir özellik ekledik.
– Bir TM Makinesiyle etkileşime geçerek, öğrenilebilir hareketleri filtrelemek için hareket filtreleme seçeneğini seçebilirsiniz.

Hata düzeltmeleri ve özellik düzenlemeleri:

– Ceaseless Edge, Dire Claw ve Stone Axe hareketleri için yanlış tanımlayıcı metin düzeltildi. Bu hareketlerin açıklamaları daha önce “kritik vuruş yapmayı amaçlıyor” ifadesini içeriyordu, ancak bu hareketler Pokemon Scarlet ve Pokemon Violet’te kritik vuruş oranını artırmıyor. Bu ifadeler hareket açıklamalarından kaldırılmıştır.
– Şartlar sağlandığında bile, Itemfinder Mark’ın bir Pokemon’a uygulanmadığı bir hata düzeltildi.
– Titan Mark’ı olan Vahşi Pokemonlar, yenildikten sonra belirli bir süre sonra yeniden sahada ortaya çıkacak.
– Kutulardaki Pokemon simgelerinin görüntülenme şekliyle ilgili ayarlamalar yapıldı.
– Diğer seçili hata düzeltmeleri uygulandı.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com