Bomb Rush Cyberfunk, Nintendo Switch’e fiziksel olarak geliyor!

Bomb Rush Cyberfunk oynayanlar için Jet Set Radio’nun klasik SEGA Dreamcast ve Xbox Live Arcade üzerinde oynayanların nostalji dozu yüksek bir oyun gibi görünüyor. Bugün, güvenilir bir şekilde Iam8bit, oyunun geliştiricisi Reptile Games ile fiziksel sürümünü ele almak için işbirliği yaptıklarını duyurdu. Bu sürüm doğal olarak Nintendo Switch konsol ailesine gelecek. Bomb Rush Cyberfunk fiziksel sürümüne sahip olmak isterseniz, ön siparişler yarın saat 9 PT / 17 İngiltere saati başlayacak.

[Resmeden haberin orijinal hali için buraya tıklayın](https://mynintendonews.com/2023/09/14/a-physical-edition-of-bomb-rush-cyberfunk-coming-to-nintendo-switch/bomb_rush_cyberfunk_physcial_edition/)

(embebed tweet):

🗣️YO! 🗣️ iam8bit ve Reptile Games, size funkatronic, freaky-fresh BOMB RUSH CYBERFUNK COLLECTION’ı sunmak için bir araya geliyor 💣 Bomb Rush Cyberfunk Exclusive Edition (PS4/PS5/Switch/Xbox) 💣 Bomb Rush Cyberfunk 3xLP Ön siparişler 15 Eylül Cuma, 9:00 PT itibariyle aktif ✨ [twitter link]

[iam8bit’in tweetine gitmek için buraya tıklayın](https://twitter.com/iam8bit/status/1701989515244810324?ref_src=twsrc%5Etfw)

İlgili gönderiler:

[İlgili Gönderiler başlığı](mynintendonews.com)

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com