Final Fantasy 7 Rebirth Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Final Fantasy VII Rebirth isimli oyun, devam eden Final Fantasy VII Remake üçlemesinin ikinci oyununun çıkış tarihini duyurdu. PlayStation’un Eylül State of Play etkinliğinde açıklanan bu çok beklenen RPG şimdi 29 Şubat 2024 tarihine planlanmıştır.

Square Enix, oyunun çıkış tarihini, orijinal oyundan tanıdık olan karakterler, mekanlar ve minigame’lerle dolu bir fragmanla duyurdu. Cait Sith, Vincent Valentine, Kalm, Junon, The Golden Saucer gibi. Ayrıca oyunun Chocobo yarışı, Chocobo yetiştirme ve serinin simgesi haline gelen Weapons ile karşılaşmalar içereceği de doğrulandı.

Şu ana kadar gördüğümüz görüntülere göre, Rebirth, Remake’in bittiği yerden devam ediyor gibi görünüyor, yani Cloud, Tifa, Barret, Aerith ve Red XIII Kalm kasabasına doğru ilerliyorlar. Ancak Square Enix henüz oyunun orijinal hikayenin yaklaşık olarak neresinde sonlanacağını belirtmedi, ancak oyunun yaklaşık 100 saat süreceğini duyurdu.

Final Fantasy VII Rebirth, 29 Şubat 2024 tarihinde yalnızca PlayStation 5 için piyasaya sürülecek.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir.
Eğer sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirinin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com