GTA Online, GTA 5’in 10. Yıl Dönümünü Ücretsiz Giyim ve Daha Fazlasıyla Kutluyor.

Rockstar’ın Grand Theft Auto V oyunu 17 Eylül’de 10. yılını kutluyor ve bu kutlamayı GTA Online içinde bir etkinlikle kutluyor. Oyuncular, GTA V’nin ana karakterleri Trevor, Michael ve Franklin’den ilham alan yeni kostümler ve GTA V esinli silah kaplamaları kazanabilecekler. Kostümleri almak için yapmanız gereken tek şey, şimdi ve 27 Eylül arasında giriş yapmaktır. Gömlekler The Retired Criminal, The Homie ve The Groupie adını taşıyor ve aşağıdaki resim galerisinde her birini görebilirsiniz. Silah kaplamaları ise Employee of the Month, Suede Buckfinish ve Uncle T adını taşıyor. Ayrıca, Rockstar yıldönümünü kutlamak için herkese atıştırmalık, cephane ve zırh veriyor. Rockstar bir blog yazısında “Bu inanılmaz topluluk, GTAV’in yıllar boyunca birden fazla konsol nesli boyunca gelişmesini ve GTA Online’ın bu geçen 10 yıl boyunca yeni özellikler ve içeriklerle büyümesini sağlayan sebep ve sizin desteğiniz gerçekten çok etkileyici” dedi. Bazıları, Rockstar’ın GTA V yıldönümünü bir sonraki Grand Theft Auto oyunu hakkında haberler veya ipuçları yaymak için kullanabileceğini merak etti, ancak henüz böyle bir şey olmadı. Oyun şu anda geliştirilmekte ve en erken 2024’te piyasaya sürülebilir. GTA Online’a GTA V’den esinlenen yıldönümü kutlamalarının ötesinde Bravado Hotring Hellfire spor arabası ve Lamar ve Trevor İletişim Görevi için dört kat GTA$ ve RP ekleniyor. Bu hafta GTA Online’da birçok indirim de bulunuyor, bunlar arasında şunlar yer alıyor: Tüm Garajlar %40 indirimli, Ajans Mülkleri %50 indirimli, Ajans Yükseltmeleri ve Modifikasyonları %50 indirimli, Imani Tech Yükseltmeleri %50 indirimli, Record A Studios Ürünleri %50 indirimli, Bravado Buffalo STX (Muslce) %40 indirimli, Obey 10F (Sports) %40 indirimli, Bravado Buffalo EVX (Muscle) %20 indirimli, Progen T20 (Super) %40 indirimli, Pegassi Osiris (Super) %40 indirimli, Pegassi Zentorno (Super) %40 indirimli ve Obey 9F (Sports) %50 indirimli.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com