Mario Kart 8 Deluxe’nin Son DLC’si Olarak, Booster Course Pass Wave 6 Bu Tatilde Geliyor.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass Wave 6, sevilen yarış oyununun “son DLC dalgası” olarak hizmet verecek ve bu tatilde yayınlanacak. Bu son dalga, Mario Kart Wii’den Diddy Kong, Funky Kong, Pauline, Peachette ve Daisy Circuit’i ekleyecek.

Gercek bir yayın tarihi almasak da, Nintendo bu son dalga içindeki tüm içeriğe geniş bir bakış paylaştı. Ayrıca, Diddy Kong’un Mario Kart: Çift Yolculuk’tan, Funky Kong’un Mario Kart Wii’den, Pauline ve Peachette’in ise Mario Kart Tur’un içinden olduğunu belirtmek önemlidir.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass’ın her dalga, sekiz kurs içerir, bu yüzden Mario Kart Wii’den Daisy Circuit’e katılacak olan diğerleriyle ilgili daha fazla bilgi edineceğiz. Tatil sezonuna yaklaştıkça daha fazla öğreneceğiz.

Bu yeni içerik, Nintendo Switch Online + Expansion Pack üyeliği olanlar ve 24.99 dolarlık Booster Course Pass satın alan tüm oyuncular tarafından kullanılabilir.

5. Dalgada Mario Kart Super Circuit’in Sunset Wilds, Mario Kart Tour’un Athens Dash ve Mario Kart Wii’nin Moonview Highway gibi kurslara ek olarak Petey Piranha, Wiggler ve Kamek eklendi.

Daha fazlası için, Eylül ayındaki büyük şovda vurgulanan diğer Nintendo Switch oyunlarını incelemek için Nintendo Direct derlememizi kontrol etmeyi unutmayın.

Bize bir ipucu vermek mi istiyorsunuz? Mümkün bir hikayeyi tartışmak mı istiyorsunuz? Lütfen bir e-posta gönderin newstips@ign.com.

Adam Bankhurst IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz @AdamBankhurst ve aynı zamanda Twitch.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com