“PlayStation’ın State of Play Etkinliğiyle Gördüğümüz Her Şey”

Bugün Sony, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için gelecek oyunları tanıtan başka bir State of Play etkinliği düzenledi. Bugünün etkinliğinde Resident Evil 4 ve Tales of Arise için genişletmeler, çok komik bir yürüyüş simülatörüne daha fazla bakış ve Final Fantasy VII Rebirth için bir epik, mega büyük bir fragman gösterildi. Final Fantasy VII Rebirth, önümüzdeki yılın 29 Şubat’ında iki disk olarak piyasaya çıkacak.

Final Fantasy XVI’Yı ‘Doğru’ Oynamadım Ve Bu Sorun Değil. İçine dalalım. Bebek adımları

Bebek Adımları Oynanış Videosu | Playstation State of Play 2023
Bazen ormanda bir çamur birikintisinde uyandığınızda yürümeyi nasıl öğreneceğinizi bulmanız gerekebilir. Gerçekte bunu deneyimlemediyseniz veya bir şansınız varsa, o zaman Bebek Adımları bu deneyimin sağlam bir simülasyonu gibi görünüyor. Yürümeye çalışın, düşün, kendinizle konuşun, durulayın ve tekrarlayın.

Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord

Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord – Oynanış Fragmanı | PS VR2 Games
Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord ile PS VR2 yakında birlikte hayalet yakalama aksiyonu görecek.

Resident Evil 4 Remake VR modu

Resident Evil 4 VR Modu – İlk Fragman | PS VR2 Games
Resident Evil 4’ü yeniden oynamaya hazır mısınız? PS VR2 yakında Resident Evil 4 için bir VR moduna ev sahipliği yapacak, bu klasik, ölümsüz korku serisinin tekrar tasarlanmış kanlı şiddetini içerecek.

Resident Evil 4: Separate Ways

Resident Evil 4 – DLC Açıklama Fragmanı
Resident Evil 4, Separate Ways ile genişletmeye gidecek ve ana hikayenin yanında paralel bir hikaye anlatacak. 21 Eylül 2023’te piyasaya çıkacak.

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora – Resmi Hikaye Fragmanı | PS5 Games
James Cameron’ın parlak renkli fantezi dünyası, Pandora’nın sakin ve yemyeşil ortamlarını yok etmek isteyen sinirli insanlar yoluyla video oyunları dünyasına geliyor. Onları durdurmaktan sen sorumlusun.

Ghostrunner 2

Ghostrunner 2 – Demo Fragmanı | PS5 Games
Ghostrunner 2, 26 Ekim’de PS5’e geliyor. Bu hızlı tempolu koş ve kılıç oyununun ücretsiz bir demosunu bugün indirebilirsiniz.

Deep Earth Collection PS5 plakaları ve kontrolcü renkleri

Deep Earth Collection | PS5
PS5’inize yeni renkler arıyorsanız, Volkanik Kırmızı, Kobalt Mavisi ve Gümüş Rengi geliyor.

Helldivers II

Helldivers 2 – Bile Titan Özgürlük Oynanışı | PS5 & PC Games
Helldivers II oynanışına yakından bakılan State of Play etkinliği, bu üçüncü şahıs nişancının işbirlikçi doğasını gösterdi. Dört oyuncunun biraz vahşi görünen uzaylılara karşı savaşması gereken iyi bir bahaneymiş gibi görünüyor.

Marvel’s Spider-Man 2

Marvel’s Spider-Man 2 – Genişletilmiş Marvel’s New York | PS5 Games
Bugün, Spider-Man 2’nin açık dünya ortamına daha yakından baktık. Sadece Manhattan Adası’na sahip olmayacaksınız, aynı zamanda Brooklyn ve Queens’e de sahip olacaksınız – aynı zamanda en iyi bölge olarak da bilinir.

Tales of Arise: Beyond the Dawn

Tales of Arise – Beyond the Dawn – Tanıtım Fragmanı | PS5 & PS4 Games
Tales of Arise, 9 Kasım 2023’te PS5 için yeni bir DLC genişlemesi görecek.

Honkai Star Rail

Honkai: Star Rail – State of Play Çıkış Tarihi Fragmanı | PS5 Games
Göze hoş gelen dövüş sahneleri ve şık anime tarzına sahip olan Honkai Star Rail, 11 Ekim 2023’te PS5 için piyasaya çıkacak.

Foamstars

Foamstars – Açık Beta Parti Tanıtım Fragmanı | PS5 & PS4 Games
Bu Splatoon benzeri oyun köpük kullanıyor ve kahraman bir nişancınınki gibi belirli karakterlere sahip. Açık beta, Eylül sonunda başlayacak.

Final Fantasy VII Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth – Çıkış Tarihi Tanıtım Fragmanı | PS5 Games
Final Fantasy VII’nin yeniden yapım projesinin devamı için heyecan dorukta. Bugünkü fragman, orijinal oyundan klasik ortamlar ve senaryoların yanı sıra beklenmedik olayların da yer aldığı birçok şeyi gösterdi. Ayrıca, bir, uh, Segway ile yapılan biraz araç yolculuğu da gördük. Bu fragmana bir ton şey sığdırılmış, bu yüzden onu birkaç kez izleyeceğimizi tahmin edebilirsiniz.

Final Fantasy VII Rebirth, 2024’ün 29 Şubat’ında piyasaya çıkacak.

Bu, bugünkü kısa ancak çok güzel bir State of Play etkinliği için bu kadar. Şimdi, Final Fantasy VII hakkında biraz daha hayal kurmaya gideceğim.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com