Spider-Man 2’deki açık dünya, yeniden tasarlanmış bir harita ve yeni bir etkinlik sistemi ile geliyor.


Spider-Man 2, son State of Play’de yeni açık dünyasını gösterdi. Oyunun açık dünya sistemlerinin çoğu, haritalar, aktiviteler, hızlı seyahat ve bölge ilerlemesi dahil olmak üzere yenilendi.

Yeni genel bakışa göre, harita, Queens ve Brooklyn’in yeni katılımıyla neredeyse iki katına çıktı. Ağ kanatları ile şehirde sallanmanın yanı sıra süzülebilirsiniz. Yeni Spider-Man odaklı mekanlar arasında Peter Parker’ın eski okulu Midtown High ve Miles’ın mevcut eğitim yeri Brooklyn Visions Academy bulunuyor.

Dünyada olduğunuz sürece, Miles Morales ve Peter Parker arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz. Keşfederken, Kraven’ın kuş botları sürüsü veya gizemli bir projeksiyon sembolü gibi dikkat çeken unsurları bulabilirsiniz. Her iki Spider-Man de maskelerinin lensinde AR teknolojisine sahiptir, bu da çevrenin üzerinde asılı pop-up’ları görebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Neighborhood Spider-Man uygulamasına göz atarak faaliyetleri takip edebilir ve NYC sakinlerinden duyabilirsiniz. Bazı talepler, hem Spider-Man hem de Peter veya Miles tarafından tamamlanabilir.

Yenilenen Bölge İlerlemesi, yeni ödüllerin kilidini açar ve hızlı seyahati engeller. Oynadıkça, her iki Spider-Men için yeni yetenekler, yeni teknolojiler ve yeni kıyafetler açabilirsiniz. Oyun, orijinal tasarımların yanı sıra çizgi romanlara ve filmlere yapılan övgülere de sahip 65’ten fazla kıyafet sunacak. Ayrıca, Kıyafet Stil sistemi kullanarak kıyafetlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Spider-Man 2, 20 Ekim’de piyasaya sürülecek. Oyunun depolama alanı olarak 98 GB’lık bir yer kaplayacağı bildiriliyor.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir.
GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelir elde edebilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com