“Best Wishstones: Lies Of P Türün En İyisi!”

Lies of P, tam da Soulslike oyunlarının izinden gidiyor ve bu türü sevenleri karanlık, tehlikeli dünyasında evde gibi hissettirmek için birçok yol sunuyor. Bununla birlikte, deneyimi taze tutmaya yardımcı olan bazı akıllı fikirler de getiriyor. Bunlardan biri Küp ve çeşitli faydalı taşlarıdır, kullanıldığında geçici iyileştirme veya avantajlar sağlayarak savaş dengesini anında değiştirebilir.

Bir faydalı taş sadece bir kez kullanılabilir ancak her zaman Gold Coin Meyvelerinden Hotel Krat’ta Giangio’dan daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ancak Gold Coin Meyveleri yetiştirmek ve toplamak zaman alır, bu yüzden Küpünüze takacağınız en iyi seçimin doğru olduğundan emin olmak istersiniz. İşte Lies of P’deki en iyi faydalı taşlarımız.

Toplamda 13 faydalı taş bulunmaktadır, hepsi belirli durumlarda kullanışlıdır. Ancak, bu beşinin genel olarak en üst düzey seçenekler olduğuna inanıyoruz.

Arkadaşlık Faydalı Taşı: Boss savaşları sırasında hayaletinizi iyileştirir. Bazı bölge sonu karşılaşmalarının zorluğu göz önüne alındığında, hayaletinizi oyununuza davet etmek büyük bir fark yaratabilir, ancak boss sürekli onlara odaklandığında ölebilirler. Onları iyileştirebilmek, zar atma ve hasar verme yeteneklerini sürdürebilmelerini sağlayabilir.

İyileştirme Faydalı Taşı: Sınırlı bir süre boyunca sizi küçük artışlarla iyileştirir. Yeni bölgeleri keşfederken etrafta geliş yapmanın mümkün olduğu durumlarda ek Pulse Şarjlarınız tükenmiş olabilir ve tekrar bir şarj kazanana kadar ekstra bir sağlık ihtiyacınız olabilir. Ayrıca, Pulse Şarjlarınızı korumak istediğiniz boss savaşları sırasında sağlığınızı pasif olarak yeniden şarj etmek için iyi bir seçenektir.

Frenzi Faydalı Taşı: Bir süre için hayaletinizin hasarını artırır. Arkadaşlık Faydalı Taşı gibi, bu Faydalı Taş da boss savaşlarında size çağrılan ortağınıza ekstra bir hırsla yardımcı olabilir. Eğer bossa karşı zorlanıyorsanız, unutmayın ki hayaletin verdiği her hasar, kendinizin yapmak zorunda olmadığı bir hasardır.

Cesaret Faydalı Taşı: Fable barınızı ne kadar hızlı doldurduğunuzu artırır. Zorlu elit düşmanlar ve boss savaşlarına karşı muhtemelen Fable saldırılarınızı sık sık kullanacaksınız, bu yüzden bu Faydalı Taşı kullanmaya devam etmek saldırılarınızı hazır ve kullanıma hazır tutmanızı sağlayabilir – tabii ki daha fazla hasar demektir.

İlerleme Faydalı Taşı: Legion barınızın bir kısmını geri yükler. Bu özellikle Legion odaklı yapılar için harika bir seçenektir, ancak doğru savaşta herkes için bir amacı olabilir. Örneğin, Falcon Eyes Legion için birkaç ek atışa ihtiyaç duyduğunuz durumlarla karşılaşabilir veya bazen daha fazla Aegis Legion kullanarak savunma yeteneklerinizi güçlendirmeniz gerekebilir.

Lies of P hakkında daha fazla bilgi için soğuk kadını nasıl bulacağınızı öğrenin.

Burada tartışılan ürünler bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir. GameSpot’un sitemizde sunulan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda gelirden pay alabiliriz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com