“Dell’de Şimdi 1TB Xbox Series S’li 100 Dolarlık Hediye Kartı Fırsatı!”

Xbox Series S, 4K oyun oynamayı çok önemsemeyen herkes için mükemmel bir konsoldur ve şu anda Dell’den yeni çıkan 1TB sürümüyle birlikte 100 dolarlık hediye çeki alabilirsiniz. Başlangıçta beyaz renkte 512GB model olarak piyasaya sürülen bu yeni Xbox Series S versiyonu, depolama kapasitesini 1TB’a kadar artırırken konsola şık bir Karbon Siyahı kaplama kazandırıyor.

Teknik anlamda büyük kardeşi Xbox Series X’in sahip olduğu saf 4K grafik gücüne sahip olmasa da, Xbox Series S, daha gelişmiş konsola yaklaşan 1080p ve 1440p oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Daha küçük, hafif ve yüksek hızlı SSD teknolojisine sahip olan Xbox Series S, yükleme ekranlarını büyük ölçüde azaltmanın yanı sıra birkaç oyunu Hızlı Devam et işlevi vasıtasıyla askıya alabilme özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda bir Xbox kablosuz denetleyiciyle birlikte gelir, böylece kutudan çıkar çıkmaz oyun oynamaya hazır olursunuz.

Bir Xbox Game Pass aboneliğiyle birleştirildiğinde, içinde şaşırtıcı sayıda oyunu erişebilen ve depolayan harika bir küçük konsol elde etmiş olursunuz. Bu fırsatla birlikte Dell Mağazasında harcayabileceğiniz 100 dolarlık hediye çeki de bulunmaktadır. Dell Mağazasında neredeyse her şeyi satın almak için özgürsünüz, Series S için ekstra bir denetleyici, veya yüksek özellikli oyun kulaklığı, ancak aynı zamanda dijital kodlar olarak sunulan birçok yeni çıkan oyun da mevcuttur.

Promosyonel hediye kartlarının hariç tutulanlarını kontrol ettik ve dijital oyunların listelenmediğini gördük, bu yüzden hediye kartınızı aldıktan sonra birkaç oyunda kullanabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Eğer sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com