Final Fantasy 7 Rebirth 29 Şubat 2024’te Çıkıyor!

Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş

Final Fantasy 16 hala birçok içerik almayı bekliyor olsa da, temel oyunun tamamlandıktan sonra Square Enix, amiral gemisi serisi için neyin geleceği üzerine odaklanmaya hazır- ve tabii ki, neyin geleceği milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği bir şeydir.

Sony’nin son State of Play sunumunda, Square Enix, Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş adlı ikinci bölümünün uzun bir yeni fragmanını tanıttı. Dövüşün ve oyunun dünyasının daha fazla ipucunu sergilemenin yanı sıra (Golden Saucer gibi birçok tanıdık mekan ve karakter içerir), fragman, Sephiroth’un gerçek doğasını keşfetmesinden Zack’ın hikayenin bu yeni versiyonundaki rolüne, Silahlar ve daha fazlasına kadar önemli bir rol oynayacak bazı anlatı ipuçlarını da işaret ediyor. Söylemek gerekirse, bu dolu dolu bir fragman. Aşağıdan kontrol edin.

Bu arada, oyun için bir çıkış tarihi de açıklandı. Square Enix bu yılın başlarında Final Fantasy 7 Yeniden Doğuş adlı oyununun 2024 yılı başlarında piyasaya sürüleceğini doğrulamıştı ve şimdi Square Enix bunu daha da daraltarak, oyunun 29 Şubat’ta PS5 için piyasaya sürüleceğini duyurdu.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com