Final Fantasy 7: Rebirth Trailerında Cait Sith, Vincent ve Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Sony’nin State of Play etkinliği, yaklaşan Final Fantasy 7: Yeniden Doğuş oyununa dair heyecan verici yeni bir bakış sunarak, oyunun çıkış tarihini de duyurdu: 29 Şubat 2024. Yeni fragman, sevilen mekanik kedi maskot Cait Sith ve Vincent gibi karakterlere ilk kez göz atma imkanı sağlarken, Costa Del Sol ve Golden Saucer gibi bölgeleri de gösteriyor. Aşağıda izleyebilirsiniz.

Final Fantasy 7: Yeniden Doğuş’un orijinal Final Fantasy 7’nin hikayesini nasıl şekillendireceği hala herkesin aklındaki büyük sorulardan biri. Remake’i oynamamış olanlar için sürpriz bozmak istememekle birlikte, Remake orijinal hikayeden oldukça önemli değişiklikler içeriyordu ve bu da hayranları FF7’nin ilerleyen bölümlerindeki önemli olayların hiç gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda düşündürmüştü. Üstelik Square Enix, son zamanlarda Final Fantasy: Crisis Core’u yeniden düzenledi ve oyunun hikayesiyle bazı bağlantılar kurduğunu ima etmektedir.

Yeni fragmanla birlikte yayımlanan bir açıklamada yapımcı Yoshinori Kitase, “hikayenin daha önce hiç olmadığı kadar dramatik bir şekilde gelişeceğini ve büyük sürprizlerin ardı ardına geleceğini” ima ederek, “hayranların özellikle bir sahneyi görmek için sabırsız olduğunu” belirtiyor. Ayrıca Rebirth’te “nearly 100 saatlik bir maceranın” olacağını da sözlerine ekliyor.

Aşağıda tam açıklamayı görebilirsiniz.

Bugün yapılan duyuruları kutlamak için Final Fantasy VII Rebirth geliştirme ekibinden mesajlar paylaşıyoruz. İlk olarak, yapımcı Yoshinori Kitase’nin mesajını paylaşıyoruz. [1/3] #FF7R.

Geliştirme ekibinin mesajlarını Final Fantasy VII Rebirth yaratıcı yönetmeni Tetsuya Nomura’nın sözleriyle tamamlıyoruz. [3/3] #FF7R.

Final Fantasy 7: Yeniden Doğuş, geçen Haziran ayında orijinal Final Fantasy 7’nin tam bir yeniden yapımının ikinci bölümü olarak resmen duyuruldu (evet, kafa karıştırıcı!). Yeniden Doğuş, üç bölümlük bir üçlemesinin ikinci kısmıdır ve üçüncü bölümü bu yılın Haziran ayından itibaren başlatılmıştır. Üçlemenin karmaşıklığına rağmen, geliştiriciler Remake’i oynamanızın Rebirth’i anlamanız için gerekli olmadığını söylüyor. Rebirth özellikle Square Enix’e göre “yüksek bir derecede özgürlük” sunacak bir dünyayı, daha “samimi” dövüşleri ve esprili bir şekilde iki diski içerecek. Oyunun 2024 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Daha fazlası için, bugünkü State of Play etkinliğinde duyurulan tüm haberlere göz atabilirsiniz.

Alex Stedman IGN’de Kıdemli Haber Editörü olarak görev yapmaktadır ve eğlence haberlerini yönetmektedir. Yazı yazmadığı veya düzenleme yapmadığı zamanlarda, fantastik romanlar okuyor veya Dungeon & Dragons oynuyor olabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com