“Helldivers 2, 2024’te çıkıyor: Yeni oynanış görüntüleriyle!” (68 karakter)

Bu yılın başlarında kısa bir tanıtımdan sonra, bugünün State of Play etkinliği sayesinde Helldivers 2 için daha iyi bir bakış açısı ve bir çıkış tarihi artık elimizde. Oyun, 8 Şubat 2024 tarihinde PS5 ve PC için piyasaya sürülecek.

Bu biraz bir gecikmeye işaret ediyor, çünkü aslen bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Önsiparişler, Standart Sürüm ve Super Citizen Edition için 22 Eylül tarihinde başlatılacak.

Yayınlanan yeni oynanış görüntüleri, biraz da işbirliği ile ilgili aksiyonları gösteriyor ve oyuncuların Bile Titan adı verilen dev böceğe karşı nasıl mücadele ettiğini önceden gösteriyor.

Trailer ile birlikte Arrowhead Game Studios tarafından yayınlanan bir PlayStation blog gönderisine göre, oyuncular “Helldivers 2’nin derin ilerleme sistemi aracılığıyla ekipmanlarını yükseltebilecekleri, benzersiz gezegenleri keşfedebilecekleri ve birlikte görevleri tamamlayabilecekleri üç arkadaşlarıyla bir ekip oluşturabilecekler.”

Helldivers 2, üstten bakma tarzı aksiyon oyunu Helldivers’ın devamı olarak Mayıs ayında duyurulmuş ve PS5 ve PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor. IGN, orijinal oyunu 9/10 puan verdi ve “PS4, PS3 veya Vita’da oynayabileceğiniz en güzel oyunlardan biri olmasa da, Helldivers, en heyecan verici oyunlardan biri” olduğunu ve “acımasız, odaklı ve mekanik açıdan zengin” olduğunu söyledi.

Daha fazlası için, bugünkü State of Play etkinliğinde duyurulan her şeyi içeren özetimize göz atabilirsiniz.

Alex Stedman, IGN’de Kıdemli Haber Editörü olarak görev yapmaktadır ve eğlence haberleriyle ilgilenmektedir. Yazmadığı veya düzenlemediği zamanlarda, fantastik romanlar okurken veya Dungeons & Dragons oynarken bulabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com