“Lies Of P: En İyi P-Organ Yetenekleri Ortaya Çıkıyor!”

Lies of P adlı oyun, karakterinizin ve ekipmanınızın geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için birçok farklı yol sunuyor. Bunların arasında P-Organ bulunuyor ve bu organ, savaş yetenekleriniz üzerinde oldukça önemli etkilere sahip olan özellikleri uygulamak için bir yol olarak işlev görüyor. Oyun boyunca bulduğunuz Kuvars kullanarak bu özellikleri uyguladıkça, sinerjiler oluşturabilecek ve daha fazla avantaja sahip olacaksınız. Hikayede ilerledikçe P-Organ ziyaretleri en önemli görevlerinizden biri haline gelecek. İşte P-Organ’ın sunduğu en iyi yetenekler.

Lies of P’te en iyi P-Organ yetenekleri
P-Organ’a hazinecik olarak ekleyebileceğiniz birçok yetenek bulunuyor ve en iyi seçenekler, Lies of P sınıfınıza ve kurduğunuz karakter yapılandırmasına göre biraz değişiklik gösterebilir – ancak bu listede yer alanlar, çoğu oyuncu için dayanıklılığı ve hasarı genel olarak artıracak yeteneklerdir. Oyunun sonunda, 10’dan fazla P-Organ yeteneği donatmıştık, bu yüzden bu liste sıralanmamış olsa da, bu yetenekleri zorlu yolculuğunuz sırasında odaklanmanızı önerdiğimiz yetenekler olarak düşünebilirsiniz. Bu videoyu izlemek için javascript etkinleştirilmiş bir tarayıcıya ihtiyacınız var.

Pulse Hücrelerini Artırma
Hayatta Kalma Türü (Seviyeler 3, 4 ve 5)
Savaşta zafer elde etme şansınızı artırmak için daha fazla Pulse Hücresine ihtiyacınız var. Bu nedenle, P-Organ’ınızı seviye atlatırken bu üç yeteneği göz ardı etmek istemeyeceksiniz. Ayrıca, P-Organ’daki ilgili sinerjileri tamamlayarak iki Pulse Hücresi daha kazanabilirsiniz, bu yüzden yol boyunca onları da seçmeyi unutmayın.

Pulse Hücre Kurtarımını Artırma
Hayatta Kalma Türü (Seviye 2)
Daha fazla Pulse Hücresinin sizi iyileştirmesi, hayatta kalma şansınızı artıracaktır. Bu yetenek de tam olarak bunu yapacak, her bir Pulse Hücresinden daha fazla sağlık almanızı sağlayacaktır. Yukarıdaki yetenek gibi, yol boyunca ilgili sinerjiyi tamamlayarak başka bir artış daha elde edebilirsiniz.

Esnerken Zarar Azaltma
Hayatta Kalma Türü (Seviye 1)
Bir dövüş sırasında bile profesyoneller bazen esneme esnasında vurulabilir, bu yüzden bu yeteneği edinmek büyük bir yardımcı olabilir. Bu yetenekle, düşman sizi esneme sırasında vurduğunda biraz daha az hasar alacaksınız. Mükemmel bir esneme hissi vermiyor belki ama daha az hasar her zaman daha iyidir, değil mi?

Yüksek Şarjla Titreme Saldırısını Güçlendirme
Saldırı Türü (Seviyeler 1 ve 3)
Bu iki yükseltmeyi uygulamak son derece faydalı olabilir, çünkü daha büyük düşmanlara karşı ana hedeflerinizden biri genellikle onları yorup titretmektir, böylece gerçekten ciddi hasar verebilir ve sonunda Ölümcül Saldırı yapabilirsiniz. Bu yetenekle, yüklü saldırılarınızla düşmanları ne kadar hızlı titrettiğinizi artırabilirsiniz.

Ölümcül Saldırıyı Güçlendirme
Saldırı Türü (Seviyeler 1 ve 5)
Düşmanlara yeterince hasar verdiğinizde, sonunda onları sersemletirsiniz. Bu da size onlara karşı güçlü bir darbe indirme şansı verir ve sağlık çubuklarının büyük bir kısmını tüketir. Bu nedenle, her zaman maksimum hasarı verdiğinizden emin olmak için bu iki yeteneği edinmek istersiniz.

Sersemlemiş Sürenin Artırılması
Saldırı Türü (Seviyeler 1 ve 5)
Düşmanları sersemlettiğinizde, onların tekrar ayağa kalkması için sınırlı bir süreniz vardır. Bu yetenek, düşmanların sersemliğinin ne kadar süreceğini artırır ve böylece pozisyon almak ve onlara saldırmaya başlamak için zaman kazanırsınız. Bu rehberde yer alan diğer bazı yetenekler gibi, P-Organ sinerjilerini tamamlayarak bunu daha da yükseltebilirsiniz.

Hızlı Dile Çıkarma Yeteneği
Yetenek Türü (Seviye 3)
Altın Sikke Meyvesi kullanarak satın almanız gerektiği için, Dile’leri çoğunlukla kullanmanız gereken durumlar için saklamanız gerekmektedir. Ancak, hızlı bir şekilde Dile’nizi çıkarmanız ve kullanmanız gereken, zorlu bir boss savaşı gibi durumlarda mutlaka almanız gerekmektedir. Bu yükseltme, Dile’nizi çok daha hızlı kullanmanıza olanak tanır ve tehlikeli bir karşılaşmayı kurtarabilir veya mahvedebilir.

Otomatik Şarj Legionu
Yetenek Türü (Seviye 5)
Bu yetenek, Legion çubuğunuzun sürekli olarak yavaş doldurulmasını sağlar. Şarj hızı çok yavaş olsa da, kaynakların tükendiği uzun keşif kısımlarında sürekli akışın olması son derece kullanışlı olabilir. Beklerken her zaman bir şeyler atıştırabilirsiniz, elbette.

Lies of P hakkında daha fazla bilgi için, yeniden özelleştirme nasıl yapılır rehberimize göz atın. Burada tartışılan ürünler bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir. GameSpot, sitemizde görünen herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com