Marvel Spider-Man 2 Oyununda Açık Dünya, Kostüm Özelleştirme ve Daha Fazlası #SpiderMan2

marvel's spider-man 2

Bu State of Play, indie ve üçüncü taraf oyunlara odaklansa da Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man 2 için taze oynanış videosu paylaşmaktan geri kalmadı. Aşağıdaki yaklaşık dört dakikalık fragmanı kontrol edin.

Devam oyununda New York şehri önceki oyunların iki katı büyüklüğünde ve oyuncular keşfettikçe yeni içerikler ve hikayeler açılacak. Bunlar şimdi görsel ipuçları şeklinde temsil ediliyor, ya uçan bir drone ya da Kraven hakkında bilgi veren Hunter Cloak Perdeleri gibi. Insomniac ayrıca evrende daha önce görülmeyen Marvel kötülerine de gönderme yaptı.

Henüz keşfedilmemiş etkinlikleri takip etmek için yeni AR teknolojisi varken, Friendly Neighborhood Spider-Man uygulaması bireylerin taleplerini takip ediyor. Bazıları Peter veya Miles ile tamamlanabilirken, diğerleri belirli bir kahraman gerektiriyor. Yeni Bölge İlerleme sistemi ilerlemenizi takip eder ve yeni ödüllerin kilidini açar.

Buna yetmezmiş gibi, yeni bir kostüm sistemi ve kilidini açılacak birçok ek kostüm var. Yeni Kostüm Teknolojisi sistemi aracılığıyla Spider-Man’in 200’den fazla şekilde donatılması mümkün.

Marvel’s Spider-Man 2 PS5 için 20 Ekim’de piyasaya sürülecek. Daha fazla detay için takipte kalın, etkilenimler 15 Eylül’de yayınlanacak.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com