MechWarrior 5: Clans 2024’te Modern Platformlara Geliyor

Piranha Games, MechWarrior 5: Mercenaries oyununun devamı olan MechWarrior 5: Clans adında yeni bir oyunun PC, PlayStation ve Xbox için 2024 yılında piyasaya sürüleceğini duyurdu.

MechWarrior 5: Clans, Smoke Jaguar adlı bir klanda bulunan seçkin bir mechs birliğinin hikayesini takip ediyor. Oyun, Inner Sphere’e bir saldırı olan Operation Revival sırasında gerçekleşiyor. 2019’daki MechWarrior 5: Mercenaries oyunundan farklı olarak, MechWarrior 5: Clans, lineer bir kampanya sunacak ve serinin oyun deneyimini yeni bir seviyeye taşıyacak.

Oyunda ayrıca mech ilerleme ve özelleştirme seçenekleri de bulunmaktadır, böylece oyuncular kendi mech yüklemelerini değiştirebilirler.

Piranha Games, MechWarrior 5: Clans’in konsollarda piyasaya sürüleceğini belirtti, ancak stüdyo, sadece PS5 ve Xbox Series ile mi yoksa PS4 ve Xbox One’la da mı geleceğini belirtmedi.

Piranha Games başkanı Russ Bullock, Ocak ayında yeni bir MechWarrior oyununun geliştirme aşamasında olduğunu ima etmişti, ancak resmi açıklama bu yıl daha sonra yapılacaktı. Şimdi ise, MechWarrior 5: Clans’in 2024 yılında piyasaya sürüleceği doğrulandı.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir.
GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com