“Nintendo Switch için 2024’te SaGa Emerald Beyond Duyuruldu”

Square Enix’in SaGa serisinin bir sonraki oyunu duyuruldu. SaGa Zümrüt Ötesi adını taşıyan oyun, son Nintendo Direct etkinliği sırasında tanıtıldı. SaGa Zümrüt Ötesi, 2024 yılında Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

SaGa Zümrüt Ötesi fragmanı, gelecek oyunun sıra tabanlı RPG oyun stili hakkında iyi bir bilgi veriyor. Fragman ayrıca oyuncuların seçebileceği çeşitli karakterleri de gösteriyor, karakterler arasında iyi bir çeşitlilik bulunuyor.

SaGa Zümrüt Ötesi, birbirine bağlı olan 17 farklı dünyayı içerecek ve bu dünyalar birleşerek devasa bir hikaye oluşturacak. Oyuncular, çeşitli kampanyalar boyunca farklı seçimler yaparak oyunun genel hikayesini etkileyebilecekler.

Savaş konusunda, SaGa Zümrüt Ötesi’nde sıra tabanlı sistem, oyunculara dövüşün zaman çizelgesini manipüle etme imkanı sunacak ve böylece sıraların alındığı düzende değişiklik yapabilecekler. Oyuncular, düşman saldırılarını geciktirmek ve kendi saldırılarını daha büyük kombolar oluşturmak için zaman çizelgesini manipüle edebilecekler.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com