Persona 5 Royal: 1 More Edition Artık Büyük Perakendecilerde Mevcut

Persona 5 Royal: 1 More Edition, geçen yıl Atlus Shop’ta piyasaya sürüldüğünden beri uygun bir fiyatla bulmak zor oldu. Büyük Persona 5 hayranları şanslı, çünkü 1 More Edition artık büyük perakendecilerde bulunuyor (15 Eylül’den itibaren). 1 More Edition, PS5, Xbox Series X ve Nintendo Switch için Amazon, Best Buy ve Walmart gibi birçok çevrimiçi mağazada 120 dolar fiyatla satışa sunuldu.

6516765 – Persona 5 Royal başlıklı haberin altında yer alan “Buylink” adlı bölüm ise şu şekildedir: “The Persona 5 Royal: 1 More Edition, gerçek bir hayran için en üst düzey koleksiyon setidir. Fiziki kopya oyunun yanı sıra 40’ın üzerinde DLC içeriği ve aşağıdaki özellikler sizi bekliyor:
– Hazine Sandığı Kutusu
– Le Grimoire Sanat Çerçevesi
– Phantom Hırsızları Sanat Baskıları
– Akechi’nin Evrak Çantası
– Arcana Tarot Kart Masası
– Çelik Kitap Kutusu”

Bu, oyun odası veya ev ofisine harika bir katkı yapacak birçok özel içeriğe sahip. Akechi’nin Evrak Çantası özellikle öne çıkıyor, çünkü 15 inçlik çanta küçük dizüstü bilgisayarları ve diğer aksesuarları taşımak için yeterli büyüklükte – günlük yolculuklarınız için mükemmel bir arkadaş.

Persona 5 Royal incelememiz, bunun olağanüstü bir JRPG olduğunu ve 10/10 puanı hak ettiğini ortaya koydu.

Eleştirmen Michael Higham şunları söyledi: “Persona 5 Royal birçok şeydir: küçük ilham verici hikayelerin bir koleksiyonu, bazı iyi arkadaşlarla birlikte cesur zorlu bir yolculuk, etkileyici bir görsel ve işitsel deneyim, unutulmaz ve güçlendirici bir RPG olarak tanınması gereken çağrı.” İyi özelliklerini geliştirerek ve üzerine yeni bir hikaye ekleyerek Persona 5 Royal, zamanımızın en iyi oyunlarından biri olarak tanınmalıdır.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com