Prensiçe Şeftali: Showtime Ön Siparişleri Başladı

Nintendo’nun önümüzdeki oyununda, neredeyse iki on yıldır ilk kez Prenses Peach önde gelen bir rol alacak. Bu yılın başlarında yayınlanan bir teaser fragmanın ardından, Nintendo en son Nintendo Direct etkinlikleri sırasında Peach’in ilginç macerasını tamamen ortaya çıkardı. Prenses Peach: Gösteri Zamanı, 24 Mart 2024’te Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Büyük perakendecilerde Prenses Peach: Gösteri Zamanı ön siparişleri başlıyor.

Prenses Peach: Gösteri Zamanı ön sipariş bonusları

Prenses Peach: Gösteri Zamanı şu anda resmi ön sipariş bonuslarına sahip değil. Birçok Nintendo oyunu genellikle belirli perakendecilerden özel bonuslar alır, bu yüzden bu rehberi Walmart, GameStop ve Best Buy gibi büyük perakendeciler tarafından sunulan her türlü teklifle güncelleyeceğiz.

Prenses Peach: Gösteri Zamanı ön sipariş rehberi

Prenses Peach: Gösteri Zamanı, fiziksel ve dijital formatlarda 60 dolarlık ön siparişe açıktır. Peach’in macerası, Nintendo Switch Online Game Voucher programına da eklenmiştir, bu da Switch sahiplerinin toplamda 100 dolar için iki oyun almasını sağlar.

Prenses Peach: Gösteri Zamanı, My Best Buy Plus/Total üyeleri için Best Buy’ın B2G1 bedava Switch oyunları promosyonuna uygundur. Aslında, tüm Nintendo Switch oyunları uygundur. My Best Buy Plus sadece yıllık 50 dolara mal olur, bu yüzden üç yeni Switch oyununu ön sipariş ederseniz kendini amorti eder.

Prenses Peach sadece Sparkle Tiyatrosu’ndaki ziyaretinin keyfini çıkarmak istiyor, ancak kötü kalpli Grape ve Sour Bunch işlerini bozmaktadır. Grape “gösteriyi çaldıktan” sonra, Peach Sparkle Tiyatrosu koruyucusu Stella’ya yardım etmek için çeşitli tiyatral rollerde başrol oynayarak görev alır.

Her bir rolün bir öncekinden oldukça farklı olduğu için, Prenses Peach: Gösteri Zamanı ilginç bir oyun çeşitliliği sunmayı hedefliyor. Peach’in rolleri, onu klasik bir kılıç dövüşçüsü, dövüş sanatları ustası, pastane şefi ve müzedeki bir gizemi çözmekle görevlendirilen bir dedektif haline getirecek.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi. Eğer sitemizde yer alan bir şeyi satın alırsanız, GameSpot reklam gelirinden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com