Spider-Man 2’nin Yeni Oynanışında Sembiyot Kostümü, Gizlilik ve Kertenkele Dövüşü Göz Alıcı Bir Şekilde Sergilendi

marvel's spider-man 2

Hands-on etkileşimlerle birlikte, Marvel’s Spider-Man 2 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Spor adamlığının kare hızı ayarları ve her zaman açık olan ışın izleme gibi. Ayrıca aşağıda görülen oynanıştan biraz tatlı, Game Riot tarafından sunulan önizlemede. Peter Parker’ın Simbiyot kostümüyle Kraven’ın Avcıları ile savaştığını göstererek, birkaç yetenek sergiliyor.

Miles Morales, başka bir bölümde gösteriliyor. Oyuncular neredeyse her an ikisi arasında geçiş yapabiliyorlar. Birden fazla düşmanı alt üst ederken Venom Patlaması güçlerini görüyoruz. Rastgele suçlar, bir drone’u takip etmek için Ağ Kanatlarını kullanma ve küçük bir örümcek-bot kullanarak sızmak gerektiren bir müze sızması gibi diğer etkinlikler de ortaya çıkıyor.

Höyük, Peter’ın Sürüngen’e karşı mücadelesidir. Farklı Simbiyot yeteneklerini kullanmanın yanı sıra, oyuncular Ezilmeyen Saldırılar için Ağır Freni kullanabilirler. Lizard kaçmadan önce, Manhattan üzerinde hızlı bir kovalamaca gerçekleşir ve hikaye Kraven’ın dahil olmasıyla sonuçlanır.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PS5 için piyasaya sürülecek. Açık dünyanın daha fazla oynanışına buradan göz atabilirsiniz.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com