“Star Rail, PS5’te 11 Ekim’de Çıkıyor”

PS5 için miHoYo Games tarafından geliştirilen Honkai: Star Rail, 11 Ekim’de yayınlanacak ve ücretsiz oynanabilen bu RPG oyununu konsol oyuncularına sunacak. Yeni bir fragman mevcut ve Xianzhou Luofu’dan Simulated Universe: The Swarm Disaster’a kadar şimdiye kadar yayınlanmış tüm güncellemelerin eklenildiği doğrulandı. Aşağıda kontrol edebilirsiniz.

Honkai Impact 3rd’ün alternatif bir evreninde geçen Honkai: Star Rail, oyuncuların Stelle veya Caelus’i kontrol ettiği ve Astral Express’e Nameless ile katıldığı bir hikayeyi anlatıyor. İçlerinde bulunan Stellaron’ı araştırırken, her iki ana karakter de Yollar tarafından etkilenen ve kendi Aeons’larına sahip çeşitli fraksiyonlara etkileşimde bulunacak.

Honkai: Star Rail, PC, iOS ve Android’de mevcut – burada incelememize göz atabilir ve 10 üzerinden 9 puan aldığımızı görebilirsiniz. Başlangıçta 20 milyon indirmeyi geçti ve şimdiye kadar büyük bir başarı elde etti. PS5 özellikleri hakkında daha fazla ayrıntı için, çözünürlük ve kare hızı dahil olmak üzere önümüzdeki haftalarda daha fazla bilgi bekleyin.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com