Tintin’in Maceraları: Faraonların Puroları Switch versiyonu 2024’e kadar ertelendi

Imaginatio ve Microids, Tintin Reporter – The Cigars of the Pharaoh Nintendo Switch versiyonunun diğer platformlardan daha sonra piyasaya sürüleceğini duyurdu. Switch versiyonu 2024 yılında piyasaya sürülecekken diğer versiyonlar 7 Kasım’da kullanıma sunulacak. Tintin Reporter – The Cigars of the Pharaoh Nintendo Switch versiyonunun neden daha sonra geleceği net değil, ancak muhtemelen diğer versiyonlar kadar kaliteli olmasını sağlamak istiyorlar. Şirketler ayrıca Tintin Reporter – The Cigars of the Pharaoh özel sınırlı sürümünün de olacağını duyurdu.

“Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh” oyununda ünlü muhabir ve sadık arkadaşı Karanlıkta geziyor olacaklar. Akdeniz Denizi’nde Professor Sargofogus ile tanıştıktan sonra ünlü muhabir, Firavun Kih-Oskh’ın mezarını bulmak için yola çıkar. Mezarda neler saklı? Mısır’dan Hindistan’a, Arap Yarımadası’ndan geçerek, Tintin ve Karanlık Doğu boyunca devasa bir uyuşturucu kaçakçılığı ağına ışık tutacaklar.

Hergé’nin büyük yaratıcı mirasının bir parçası olan birçok yönü birleştirerek, “Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh” oyuncuyu gizemli Mısır ve sonsuz güzelliğe sahip diğer bölgelere dalıyor.

Macera ve soruşturma oyunlarının en iyi özelliklerini birleştiren “Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh” oyuncuya bir soruşturmacı/muhabir gibi giyinme imkanı sunuyor: ipuçlarını bulmak, sızılmak, video sekansları ile zenginleştirilmiş soruşturma diyaloglarından, sızma evrelerine veya hatta uçak veya otomobil kovalamacalarına kadar bulmacaları çözmek için. “Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh” gerçek bir muhabir gibi macerayı yaşamanıza olanak sağlayan benzersiz ve yenilikçi bir oynanış sunuyor!

Kaynak: Microids

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com