“Yeni Peach Oyunu, Barbie’ye Benzeyen Dönüşümler Sunuyor”

Nintendo’nun gözde prensesi olan Prenses Peach’in başrolünde olduğu yaklaşan oyunuyla ilgili olarak henüz somut detaylar vermeden önce kısa bir şekilde özetlenen oyunu, şimdi tam bir tanıtım yaptı. Eylül 14’teki Nintendo Direct etkinliği sırasında tam anlamıyla ortaya çıkan “Prenses Peach: Showtime!” oyunu, ikonik prensesin her seferinde ona yeni yetenekler kazandıracak şekilde giysilerini “Sailor Moon” tarzında değiştirmesini içermektedir.

“Prenses Peach: Showtime!” oyunu, Prenses Peach ve bazı Toad’ların bir oyun izlemek için Parlak Tiyatro’ya gitmeleriyle başlar. Ancak oyun başlamadan önce kötü ruhlu Grape ve ekibi gösteriyi mahvederler, bu da Peach ve tiyatro koruyucusu Stella’nın (uçan bir yıldız) onları durdurmasına neden olur.

İlk başta, “Peach ve Stella arasındaki dinamik” “Prenses Peach Showtime!” oyununun temel oynanış mekaniği gibidir: Stella, Peach’in arkasında süzülür ve şerit gibi uzantıları, prensesin kötü adamları pataklayabileceği veya ulaşılması zor olan paraları kapabileceği bir şekilde kullanılabilir. Ancak fragman, Peach’in bu yaklaşan oyunda birçok farklı şapka takacağını ortaya koyar. Örneğin, süslü bir şapka, pantolon ve uzun bir ceket giyen Kılıç Dövüşçüsü Peach’e dönüşür. Evet, bir kılıcı vardır ve nasıl kullanılacağını bilir.

Ama bekleyin, işte daha fazlası var. Peach, hırsızlar tarafından müzeden çalınan değerli eserleri bulmak için iz sürerek Dedektif Peach’e dönüşebilir. Veya birisi tüm tatlılarını çaldıktan sonra bir pastane dükkanını ayakta tutmak için bir tatlı yapma mini oyununda Pastacı Peach’e dönüşebilir. Ya da Kung-Fu Peach, dövüş sanatları okulunda bazı kötü adamları mahvedebilir. Şahsen, Peach’in bazı anlarda feminenliğini kucaklarken aynı zamanda bir pantolon giymesi beni mutlu ediyor – kızlar her şeyi yapabilir!

“Prenses Peach: Showtime!” oyununda size sunulan “birçok başka dönüşüm” var, ancak bunları sadece fragmanda görebildik.

“Prenses Peach: Showtime!” oyunu, 22 Mart 2024’te Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Şu anda ön sipariş verilebilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com