Clans, BattleTech evreninde odaklı hikaye anlatan yeni bir oyun. (66 karakter)

Piranha Games, MechWarrior serisinde yeni bir bağımsız oyun olan MechWarrior 5: Clans’ı duyurdu. Oyun, 2024 yılında PC, Xbox ve PlayStation platformlarına çıkacak. Aşağıda teaser fragmanını izleyebilirsiniz.

MechWarrior 5 adını korumasına rağmen, Clans tamamen bağımsız bir başlık olacak ve temel oyun mekaniğini kullanacak. Ancak, oyun daha odaklı ve lineer bir kampanya sunacak ve Clan Smoke Jaguar’ın hikayesini anlatacak. Olaylar, Clan İstilası olarak bilinen çatışmanın yaşandığı 3050 yılında geçecek.

MechWarrior 5: Clans, oyuncuları el yapımı haritalar ve görevler içeren çeşitli gezegenlere götürecek bir hikaye odaklı yapısı bulunacak. Yeni özelleştirilebilir Clan Mech’ler de oyunda yer alacak. Oyun, yeni başlayan pilotların becerilerini konu alan elit beş-mekanlı bir takımın maceralarını takip edecek.

MechWarrior 5: Clans’ta oyun mekaniği, önceki oyunun simulasyon tarzını koruyacak, aynı zamanda pilotlar için yeni ilerleme ve özelleştirme sistemleri sunacak. Güncellenmiş bir Mech laboratuvarında Hardpoint ve Omnipod sistemleri ile oynanabilecek.

Not: Haber içindeki resim ve hr etiketleri çıkarıldı.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com