Cyberpunk 2077 Cinematic Trailer: Bir Özgürlük Öncüsü

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyununun tek ek paketi olan Phantom Liberty, 26 Eylül’de PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için yayınlanacak ve oyuna yeni karakterler getirecek. Bu karakterler arasında Idris Elba’nın canlandırdığı Solomon Reed de bulunuyor. Solomon Reed, yıllardır Başkan’ın doğrudan emriyle Night City’de görev yapan bir casusdur. Ancak, ek paket hikayesinde onunla tanıştığımız olaylardan yedi yıl öncesine, yani Solomon Reed’in hayatına bir bakış sunan yeni bir sinematik fragmanı da CD Projekt Red tarafından yayınlandı.

Fragman, Solomon’un Night City’den ayrılan bir trende bineceği anı göstermektedir. O, görünen o ki bir operasyonun bitimine yaklaşmaktadır ve Songbird adlı netrunner, Solomon’un güvenli bir şekilde çıkmasını sağlamak için onun kulağındadır. İkisi hükümet casusu olmaktan bir süreliğine uzaklaşmayı konuşurlarken, sahnenin tonu rahatlama yerine gerilime doğru kayar ve Phantom Liberty‘de daha sonra açıklanan ikisi arasında geçen büyük bir anı görürüz. Ne olduğunu görmek, okumaktan daha iyidir, bu yüzden fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Phantom Liberty, 26 Eylül’de piyasaya sürülecek, ancak 21 Eylül’de oyunculara yeni beceri ağaçları, araç savaşı ve düşman taktikleri gibi ciddi sistem değişiklikleri getiren 2.0 güncellemesi yayınlanacak. Bununla ilgili daha fazla bilgi için izlenimlerimize göz atabilir ve Phantom Liberty hakkında daha fazla bilgi için, 20 Eylül’de 11.00 Doğu Saati’nde Kotaku‘nun tam incelemesini bekleyebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com