IGN’in Parti Hayvanları İncelemesi

Türkçe olarak haber aşağıdaki gibi yazılabilir:

Recreate Games tarafından geliştirilen Party Animals, Fall Guys, Gang Beasts ve Human: Fall Flat gibi salak, fizik tabanlı çok oyunculu oyunların neşeli keyfini alır ve kendi dokunuşunu katar. Sıradan oyunculara katılmaktan vazgeçerek Party Animals, ayrıntılara dikkat eden, yaratıcı seviyeler ve eğlenceli, komik çekişmelere sahip olması sayesinde türü ileri taşıyor, ancak esnek olmayan kuralları ve yerel çok oyunculu sorunlarıyla takılıyor.
En sevdiğiniz çok oyunculu oyunların listesi

Kontrolünüze güçlü bir sağ direktle sahip sevimli, sakar bir hayvanı alarak, farklı zorluklarda zafere yönelik yumruk atarak, şut atarak, kafa atarak ve yüzerek en fazla yedi diğer oyuncuyla katılıyorsunuz. Sallanan animasyonları kontrollerde yapışkan, melas gibi bir his yaratır, başta bu hoşunuza gitmeyebilir, ancak birkaç turdan sonra oturur. Yürüme dahil hemen hemen her şeyin kısa bir hazırlık süresi vardır, ancak zamanla gecikme tatmin edici hale gelirken, parti hayvanınızın harekete geçmesini izlemek keyif verici olur. Bu kasıtlı bir his uyandırır ve Party Animals’ın genelindeki gevşek çatışma kaosuna katkıda bulunur. Tüm saldırılar seçtiğiniz dövüşçünün ördeklenmesi özelliğine katkıda bulunan benzer şekilde uzun bir hazırlık süresine sahiptir, ancak bir darbenin vurduğunda, peluş bir oyuncak hayvandan gelen bir sıvazlamadan ziyade bir ağır siklet boksörün güçlü bir yumruğu gibi hissedilir. Hatta zaman geçici olarak yavaşlar ve özellikle etkili bir yumruğun etkisini vurgular, sonra sevimli küçük adamınız saçılmaya başlar. Bir darbe yerken, güçlü bir yumruğun etkisini hissettirir.

Dört farklı haritası bulunan üç mod ile burada bolca seçenek sunuluyor. Ana mod olan Last Stand, Party Animals’ı en saflaştırılmış, en kaotik formuna indirgiyor. Dokuz haritanın her biri nispeten küçük gibi görünse de, sekiz oyunculu, herkes-kendisi-için müthiş bir kargaşa için mükemmel bir boyuta sahiptir. Hepsi aşmanız gereken farklı, zekice çevre zorlukları sunar veya rakibinizi bunlara atmanıza olanak tanır, çatlayan bir buz yüzeninden hızlı bir rüzgar tüneline kadar. Silahlar üç modda da bulunur, ancak Last Stand’da en kullanışlıdır çünkü burada KO’lar her şeyin üzerinde önceliklidir.

Bu silahlar arasında dev lolipoplar, yüzükler, caylar, nunchuck’lar ve diğerleri bulunur ve bu silahlar gökyüzünden yağarak şanslı hayvanın daha fazla kaosa neden olmasına yardımcı olur. Favorilerim arasında bomba, onu yakıp bir Looney Toons çizgi filminden çıkmış gibi bir sürü canlı hayvanın ortasına atabilme yeteneği ve nunchuck’lar, çok hızlı bir şekilde ağır hasar veren, ancak size de yüzüne çarpma olasılığı olan kaotik bir silahtır.
Oyuncular azaldıkça işler yavaşlayabilir, ancak Last Stand’ın çoğu haritası rauntların ortalama üç ya da dört dakikadan daha uzun sürmesine izin vermez, çünkü zaman uzadıkça hayatta kalmak daha da zorlaşır. Belki savaştığınız halat köprüsü birden yan yatıyor, ya da vahşi bir tünelin fırtınasından kendinizi korumak için kullandığınız kollar kırılıyor ve sürüklenmeye bırakılıyorsunuz. Bir KO olan bir oyuncunun bile maçın sonucunu belirlemesi mümkün.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com