Realms of Ruin’dan Yeni Oynanış Fragmanı: Kampanya, Multiplayer ve Yaratıcı Seçenekler!

warhammer age of sigmar realms of ruin

Geliştirici ve yayıncı Frontier Developments, yaklaşan gerçek zamanlı strateji oyunu Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin için yeni bir fragman yayınladı. Yeni fragman, yaklaşan oyunun genel oynanışını gösteriyor ve aşağıda izleyebilirsiniz.

Fragman, Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin‘in dört ana yönüne odaklanıyor – sinematik kampanya, kapsamlı çok oyunculu seçenekler, Sonsuz Fetih oyun modu ve çeşitli oyun içi araçlar ve seçeneklerle oyuncu yaratıcılığını ifade etme yeteneği.

Oyunun ana sinematik kampanyası, çeşitli fraksiyonlar etrafında dönüyor ve karakter odaklı bir hikayeye sahip olacak. Kampanya, Warhammer ve Warhammer 40,000 evrenlerinde birçok kitap yayınlayan Black Library yazarı Gav Thorpe tarafından kaleme alındı.

Çok oyunculu tarafında, oyuncular insan ve yapay zeka rakiplerinin herhangi bir karışımıyla 1’e 1 ve 2’ye 2 maçlara katılabilecek. Oyun ayrıca platformlar arası çok oyunculu desteği de sunacak ve 1’e 1 oyun modu için rekabetçi bir sıralama olacak.

Sonsuz fetih, temel olarak rastgele oluşturulmuş bir kampanyaya katılmaya olanak tanıyacak. Oyuncular, final düşmanına doğru ilerlerken farklı düşmanlarla mücadele etmek zorunda kalacak. Rastgele kampanya için tohumlar ayrıca oyuncular arasında paylaşılabilecek.

Ve son olarak, oyun içi yaratıcı araçlar aracılığıyla oyuncu ifadesi konusunda, oyuncular kendi haritalarını oluşturup paylaşabilecekler. Bir Warhammer başlığı olmaya sadık kalarak, oyuncular ayrıca kendi ordularını boyayabilecek ve çalışmalarını sergilemek için tam dioramalar oluşturabilecekler.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin, 17 Kasım’da PC, PS5 ve Xbox Series X/S’e geliyor.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com