“Fallen Dynasty, 27 Eylül’de Lies of P’den 2 Yeni Silah Alıyor”

Wo Long Fallen Dynasty x Lies of P

Lies of P, yarın konsollar ve bilgisayarlar için çıkıyor (incelememizi kontrol edebilirsiniz), ancak Koei Tecmo, NEOWIZ’in Souls benzeri oyunu Wo Long: Fallen Dynasty‘ye iki yeni silah şeklinde geleceğini doğruladı. Bu işbirliği, 27 Eylül’de ücretsiz bir güncellemeyle aktif hale gelecek. Aşağıdaki yeni bir fragmanda bunları görebilirsiniz.

İki silah, Puppet’s Saber ve Etiquette. İlk silah hızlı vuruşlarla bir dizi saldırı başlatır ve başarıyla savuşturulduğunda gücünü artırır gibi görünüyor. İkincisi ise düşmanları dövmek için bir kılıç olarak veya saldırıları (projektil dahil) engellemek için bir şemsiye olarak kullanılabilen bir şemsiyedir. İkisi de Wo Long’un çılgın temposuna oldukça uyum sağlar.

Wo Long: Fallen Dynasty, Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için mevcuttur. Lies of P işbirliği, ikinci ücretli DLC’si olan Conqueror of Jiangdong‘un piyasaya sürülmesiyle çakışır. İkincisi hakkında daha fazla ayrıntı için buraya bakabilirsiniz. Ayrıca, yakın zamandaki yol haritasına göre Team Ninja’nın Nioh ile ikinci bir işbirliği de Kasım ayında geliyor.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com