Marvel’in Avengers Serisi Kasası Boşaltıyor (70 karakter)

Marvel’s Avengers Resmi Destek Eylül Ayında Son Buluyor

Crystal Dynamics’in talihsiz süper kahraman macerası, Marvel’s Avengers, 30 Eylül’de resmi olarak desteklenmeyecek, bu da o tarihten itibaren oyunu artık satın alamayacağınız anlamına geliyor. Neyse ki, tam zamanında dramatik bir indirim yapıldı.

Marvel’s Avengers – The Definitive Edition, 30 Eylül’de sona erecek olan bir anlaşmada %90 indirimli olarak mevcut. Bu da oyunu neredeyse bedava yapar.

İndirim, oyundan kaldırılma hakkında bir not eşliğinde geldi. Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ın artık satışta olmayacağını, ancak sahipleri için bugünkü haliyle oynanabilir kalacağını belirtti.

Özellikle, 30 Eylül’den sonra mevcut olan tüm içeriğin tek oyunculu ve çok oyunculu oyunlar için aynı şekilde kullanılmaya devam edeceği belirtildi. Oyunu sahipseniz, tarihinden sonra oyun kütüphanenizde indirilebilir ve yeniden yüklenebilir kalacak. Kırmızı Oda İşgal gibi zamanla sınırlı etkinlikler de iki haftalık dönüşümle 30 Eylül’den sonra devam edecek. Crystal Dynamics, tekrarlanan görev zincirleri, etkinlikler ve ödüllerin her zamanki düzenlerine göre yenileneceğini açıkladı. Tüm Operasyonlar ve Wakanda Savaşı Genişleme paketi de mevcut halleriyle oynanmaya devam edecek.

Ancak, Marvel’s Avengers için destek 30 Eylül’de sona eriyor, yani artık müşteri desteği ve güncellemeler olmayacak.

“Kamala, Bruce, Tony, Steve, Nat, Thor, Clint, Kate, T’Challa, Pete, Jane ve Bucky ile maceralarımıza katılan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz,” diye belirtiyor Crystal Dynamics.

“Henüz bizimle katılmamış olan herkese, umarız arkadaşlarınızla Dünyanın En Güçlü Kahramanları’na katılmak için bu son şansı değerlendirirsiniz.

“Unutmayın: iyi bir şey olmak bir özelliğiniz değil, yapmanız gereken bir şeydir.”

Marvel’s Avengers, oyun çıktıktan neredeyse üç yıl sonra son yamasını Mart ayında aldı. Oyunun kozmetik ürünleri daha erişilebilir hale getirildi, Gönderiler ve Kahraman Meydan Okuma Kartları sistemleri tamamen kaldırıldı ve ödüller Marketplace’de yer aldı. Güncelleme ayrıca oyuncuların Kredi bakiyelerini oyun içi kaynaklara otomatik olarak çevirdi ve Kahramanın Katalizörleri ve Parça Çıkartıcılarını elde edilen Parçalar ve Deneyim Puanları üzerinde kalıcı olarak% 1,5 çarpana dönüştürdü.

IGN, Marvel’s Avengers’a incelememizde 6/10 vererek, kampanyasını övdü, ancak başlangıçta sınırlı görev çeşitliliği ve eşya tabanlı oyun sonu eleştirdi.

Wesley, IGN’in İngiltere Haber Editörüdür. Twitter’da @wyp100 adresinde bulunabilirsiniz. Wesley’e wesley_yinpoole@ign.com veya güvenilir şekilde wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com