“Mortal Kombat 1 Rehberi- Koin ve Ejderha Kristali Nasıl Kazanılır?”

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 sonunda bizlerle birlikte ve önceki oyunu gibi hikayeyi tamamlamak Koins kazanmak için çaba harcamanız gerekiyor. Bu, Mortal Kombat 11 kadar sıkıcı bir çaba değil. Geceleri Noob Saibot AI’nın rakip karakterleri taradığı Towers of Time’a girmeniz gerekmeyecek.

Bu sefer Krypt olmayacak. Bunun yerine, oyuncular Koins’i Shrine’da harcayacaklar. Bu, rastgele olarak konsept sanatı, ekipman ve yeni kostümler gibi ödüller sunuyor. Her bir “çekiliş” için 1,000 Koins harcarsınız, bu nedenle kazandığınız Koins ne kadar fazlaysa, o kadar iyidir. İşte Mortal Kombat 1‘de Koins kazanmanın en iyi ve en hızlı yöntemlerinden bazıları.

Koins Nasıl Kazanılır

Maçlar Oyna

Çevrimiçi olsun, Hikaye Modunu tamamlayın ya da tüm karakterlerle Kuleleri geçmek olsun, her oynadığınız maç size Koins kazandıracaktır. Diğer tek oyunculu modların zorluğu sabitken, Hikaye Modunun zorluğunu ayarlayabilirsiniz, bu da Koins kazanmayı daha da kolaylaştırır. Hikaye Modunda bazı tekrarlanabilir unsurlar bulunduğundan, bu eşleşmeleri tamamlayarak Koins kazanmak güzel bir bonus olacaktır.

Tutorial’ları Tamamla

Dövüş oyunlarına yeni başlayanlar için, mekaniği öğrenmek için Mortal Kombat 1’in tutorial’larına katılmanız faydalı olacaktır. Bu aynı zamanda Koins kazanmak için iyi bir kaynaktır. Ana Menü’de yer alan Öğren bölümüne gidin. Sekiz kategoride tutorial’lar bulunur: Temel, Saldırı, Savunma, Frame Verileri, Kombo, Baskı, Pozisyonlama ve Meydan Okumalar.

Her bir Kategori birden fazla ders içerir – Temel beş ders sunarken, Saldırı dokuz ders içerir. Her biri 250 Koins kazandırır ve Kategori Tamamlama Ödülü olarak ekstra 1000 Koins kazanırsınız. Bu, bir Kategori başına birkaç bin Koins demektir ve hepsini tamamlarsanız, 15.000’den fazla Koins kolaylıkla kazanabilirsiniz. Bu, tekrar edilemeyen bir ödemedir, ancak hızlı bir şekilde tamamlanması için harika bir fırsattır.

Invasion Modu Sandıkları

Bu sefer odak noktası tek oyunculu olan Invasion modudur ve ayrı bir olmayan kanon hikaye ve tamamlamanız gereken zorluklar sunar. Bir Sonbahar Nox, Power Charge veya Birleşik PvP’nin ödeme yapma bileşenleri yoktur.

Seasonal Krediler ile ilgili olarak: Bunları sezon sona ermeden harcayarak mevcut sezonla ilgili kozmetik ürünler kazanırsınız, hatta teklifler çok ilginç olmasa bile. Sezon bittiğinde Krediler yok olur, bu yüzden onlara tutunmanın bir anlamı yoktur.

Günlük ve Haftalık Görevleri Tamamla

Görevler temelde meydan okumalardır ve onları tamamladığınızda Koins kazanırsınız. Belirli bir sayıda görevi tamamlarsanız, yeni ekipmanlar, ek Kurrency ve çok daha fazlası gibi kilometre taşı ödüllerine ulaşabilirsiniz. Mortal Kombat 1’e başladığınızda, hikaye moduna giriş yapma ve dövüş kazanma gibi oldukça basit olan görev serisinin her biri tamamlandığında 250 Koins kazanırsınız.

Bunların hiçbiri tamamlanması uzun sürmez, bu yüzden onları hemen bitirin ve yeni Günlük ve Haftalık Görevler için kontrol etmeye devam edin. Bunların çoğu Sezon Kredisi verecektir, ancak Koins kazanmak ve ek kozmetik ürünler elde etmek için hala tamamlamaları önerilir.

“Squad Up” Farm

Invasion’ı oynayabilir ve Koins’i doğal olarak kazanabilirsiniz, ancak tabii ki daha hızlı bir yöntem vardır. İlk olarak, Tarkatan Kolonisi’ndeki Hünerini Test Et bölümüne gidin ve XP kazanmak için tekrarlayın (yüksek miktarda daha fazla XP kazanmak için Not Junk Relik dolabını takın) ve Invasion karakterinizi seviye atlamanıza yardımcı olun. Tüm istatistik puanlarını Saldırı’ya tahsis edin ve karakteriniz seviye 30’a ulaştığında, yine aynı bölgedeki Squad Up misyonuna gidin.

Bu, üst üste üç rakibi alt etmeniz gereken bir direnç misyonudur. Yüksek Saldırı istatistiğine sahipseniz, basit bir yukarı kesme hareketiyle onları alt edebilirsiniz. Karakter ve Kameo Fighter için Koins, Sezon Kredileri ve Usta Derecelendirme XP’si kazanırsınız. Kolay bir para birimi için bunu tekrarlayın.

Dragon Krystals Nasıl Kazanılır

Mortal Kombat 11‘deki Time Krystals gibi, Dragon Krystals da Mortal Kombat 1’de özel para birimidir. Bunlar, oyun içi mağazadan belirli kostümler, ekipmanlar ve Kolay Fatality Jetonları satın almak için kullanılır. Kostümler genellikle 600 ila 800 Dragon Krystals arasında değişir.

Eğer Premium Edition’ı 109.99 dolar karşılığında satın aldıysanız, 1250 Dragon Krystals alırsınız. Kollector’s Edition’ı 249.99 dolar karşılığında satın alanlar ise harcamak için 2700 Dragon Krystals sahibi olacaklar. Ayrıca, sipariş verilen paketler için gerçek para harcayabilirsiniz – 4.99 dolara 500 Dragon Krystals, 9.99 dolara 1250 Dragon Krystals, 19.99 dolara 2,700 Dragon Krystals ve 39.99 dolar karşılığında 5.900 Dragon Krystals alırsınız. Minimum miktarı satın almak bir kostüm almak için yeterli değildir – 9.99 dolar harcamanız gerekmektedir, bu da bazı Krystals’in boşta kalacağı anlamına gelir.

Oyunda Dragon Krystals kazanmanın yolukları da vardır, ancak bunlar tek seferlik kilidolmalar. Hikaye Modunu tamamlayarak 500 Krystals kazanabilirsiniz. Her dö

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com