Titanfall 2’ye Gizemli Bir Yeni Mod Ekleniyor!

Titanfall 2, oyun içindeki çeşitli sorunları düzeltmek için geçtiğimiz günlerde bir yama aldıktan sonra oyunun oynatma listesine gizemli bir yeni oyun modu eklendi. Modun adı ‘???’ ve bu durum internetin ne anlama geldiğini merak etmesine sebep oldu. Oyuncular da ne anlama geldiğini araştırmak için çaba sarf ediyorlar.

Bu Reddit gönderisine göre, modun açıklaması “Roketleriniz güneşi kapatır” şeklindedir. Bir kullanıcı ayrıca modu doğru bir şekilde açıklıyor: aslında Pilot vs. Pilot modudur, daha hızlı hareket hızı ve zıplama yüksekliği ile birlikte. Oyuncuların EPG fırlatıcısı, şarj tüfekleri, akıllı tabanca ve bir kılıç gibi yakın dövüş silahı olarak sınırlı olacaklar.

Bu yeni özellik beraberinde Respawn’ın Titanfall 2 ile ne yapacağı ve serinin gelecekte herhangi bir canlanma yaşayıp yaşamayacağı konusunda oyuncular merak içinde. Respawn’ın diğer oyunu olan Apex Legends, Titanfall evreninin bir parçası olan güncellemeleriyle Titanfall oyunlarına göndermede bulunan sayılar içeren bir güncelleme aldı.

Titanfall 2 hayranları, Apex Legends güncelleme notları açıklanıp oyunun kendisi güncellendikten sonra Respawn’ın oyunla ilgili herhangi bir şey yapmayı düşünüp düşünmeyeceğini merak ediyor. Yeni oyun modu eklendiğinde, Respawn’ın Titanfall 2’ye tekrar destek vermeye başlayabileceği mümkün olabilir. Oyunun oyuncuları, güncelleme sonrası sayının arttığını gözlemleyerek, oyunun canlanmanın başlangıcı olabileceğini umuyorlar. Bu aynı evrende oldukları için iki oyun arasında sadece bir geçiş etkinliği olabileceği de spekülasyonlar arasında yer alıyor. Bu şu an için spekülasyon olmakla birlikte, Respawn topluluğa gelecek planları hakkında bilgi verme kararı alırsa daha fazla bilgi edineceğiz.

Bu haberle ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşın!

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Lies of P oyununda Scrapped Watchman Boss’u Nasıl Yenilir? [Boss Rehberi]”

Lies of P oyununda Çöpe Düşmüş Bekçi’yi yenmek için ipuçları Lies of P oyununda Mad …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com